Otsid lõbusat ja kaasahaaravat viisi oma ettevõtte, asutuse või sündmuse reklaamimiseks? Pakume selleks puhuks eritelliumusena valmistatud ristsõnasid.

Meie ristsõnademeistrid loovad sulle ristsõna, mis on tehtud sinu märksõnade, piltide ja lahendusega. Ükskõik, kas reklaamid uut toodet või teenust, korraldate erilist üritust või otsite lihtsalt ainulaadset viisi oma klientide kaasamiseks, meie eritellimusel valmistatud ristsõnad on ideaalne lahendus.

Meie ristsõnad pole mitte ainult meelelahutuslikud, vaid ka harivad ja kaasavad. Neid saab koostada nii, et need sisaldaksid konkreetset teavet teie ettevõtte või sündmuse kohta, pakkudes teie klientidele lõbusat ja interaktiivset viisi pakutava kohta lisateabe saamiseks.

Eritellimusena valmistatud ristsõnasid saab lahendada erinevates vormingutes. Näiteks ajalehtede, flaierite või sotsiaalmeedias. Neid saad oma klientidele pakkuda mitmel erineval viisil – näiteks otsepostiga, lisada need õppematerjalidesse või enda enda kodulehele.

Meie eritellimusel valmistatud ristsõnadega võite olla kindel, et teie sõnum jõuab teie sihtrühmani lõbusal ja kaasahaaraval viisil. Mis siis enam ootad? Võta meiega ühendust!

Minu ostukorv
Sulge hiljuti vaadatud
Kategooriad