Meie lugu

Oleme Eesti suurim ja vanim järjepidevalt tegutsev ristsõnakirjastus, mis loodi juba aastal 1988.

Sellest ajast alates ilmub meie esimene ristsõnaleht Kuma Ristsõna, mille leiab ajakirjade müügiletist veel ka tänasel päeval.

Pakume oma lahendajatele kvaliteetseid ristsõnu humoorikate lahenduslausetega, toredaid karikatuure ja kõige hinnalisemaid auhindu. Meile koostavad ristsõnu Eesti tipptegijad nagu Onu Uno, Lauri Ruus, Eve Jaanson, Rait Männik, Jaanus Laidna jpt.

Meie ristsõnade valikus on ajakirju väga erinevas raskusastmes – lastele sobivad ajakirjad on Rebase Ruudud ja Kumake. Kui need liiga lihtsaks jäävad, siis sealt edasi tasub minna ajakirjadega Kooli Ruudud, Ristsõnad Loomadest, Kodusoojus ja Kuma Kerge. Juba veidi rohkem peamurdmist pakuvad ajakirjad Mixi Pluss, Ristsõnarõõmud, Maagilised Ruudud, Onu Uno Valitud Ristsõnad, Super Kuma ja Suured Ruudud. Kõige kõvemat ajude ragistamist pakub aga neli korda aastas ilmuv Kuma Kange.

Hoopis erilist sorti meelelahutus meie ajakirjade valikus on loogikamõistatused. Postiga koju tellivatest ajakirjadest on meie valikus Jaapani Mõistatused, Raudne Loogika ja Kuma Sudoku. Lisaks neile saab kauplustest osta veel ühte pisikest ajakirja Mõnusad Sudokud ja kaks korda aastas Sudokuraamatut.

Mida me pakume?

Kõiki ristsõnu lahendavad korrektorid mitu korda läbi, et ei oleks vigu. Trükime ristsõnad hea kvaliteediga paberile, millele on hea kirjutada ja ka ilus vaadata.

Meie ristsõnameistrid annavad endast parima, et ristsõnad oleksid põnevad, kvaliteetsed ja alati värsked!

Ristsõnad ja loogikaajakirajd aitavad hoida mõistus teravana, kui pliiatsit.

Super Kuma aastaauhind on olnud 25 aastat sõiduauto. Kuna sõiduauto on tänapäeval paljudel lahendajatel juba olemas (ja nii mõnigi sõidab vaid rattaga) siis alates 2022. aastast on meie peaauhind rahaline.

Lasteajakirjades loosime välja lastele põnevaid mänge, seadmeid, reise ja mõnikord ka raha.

Keda me toetame?
Oleme Varjupaikade MTÜ kuldsponsor ja selle toreda tiitli eest täname ajakirja Ristsõnad Loomadest lahendajaid! Igal aastal saame tänu selle ajakirja ostjatele annetada kodu ootavate loomade abistamiseks 4200 eurot!

Kodusoojuse Ristsõnade müügitulust läheb osa Eesti Lasterikaste Perede Liidule. Suur aitäh ajakirja ostjatele!

Sponsoreerime oma toodetega võimaluse piires erinevaid projekte – emakeelepäevale pühendatud üritusi koolides, laste spordi-, laulu- ja tantsuvõistlusi ning suvelaagreid.

Vaata meie logosid siit

Meie tööaeg
Esmaspäev: 8-17:00
Teisipäev: 8-17:00
Kolmapäev: 8-17:00
Neljapäev: 8-17:00
Reede: 8-16:30
Laupäev: Suletud
Pühapäev: Suletud
Karjäär

Kui oled huvitatud töövõimalustest Kuma kirjastuses, siis kirjuta meile: kuma@kuma.ee

Meie toimetajad

MARGE

MARGE

Kirjastuse müügijuht

E-post: marge@kuma.ee

ANU

ANU

Toimetaja-korrektor

E-post: anu@kuma.ee

REET

REET

Toimetaja-korrektor

E-post: reet@kuma.ee

ELERIN

ELERIN

Toimetaja-korrektor

E-post: elerin@kuma.ee

MÄRT

MÄRT

Ülemus

E-post: mart@kuma.ee

Minu ostukorv
Sulge hiljuti vaadatud
Kategooriad