RISTSÕNADE KOJUKANNE

Meie ajakirjade kojukannet teostab Omniva.
Ristsõna kojukande hind on lõpphind koos tarnega kliendi ära märgitud aadressile.
Kui teile pole ajakiri kohale jõudnud või on muu probleem, siis saab abi:
Omniva telefonil 661 6616
Kuma telefonil +372 38 38 800
E-maili teel kuma@kuma.com
NB! Saamata jäänud ajakirjast peab teatama vähemalt kolme nädala jooksul ilmumiskuupäevast. Hilisemate pretensioonidega Omniva kahjuks ei tegele.
Tellimuse peatamiseks või aadressi ümbersuunamiseks palume kirjutada sellest meile kuma@kuma.com

Ristsõnade püsitellimusi (kojukannet) ei ole võimalik teha välisriikidesse, kuid üksiknumbreid on võimalik tellida Soome, Läti ja Leedu pakiautomaatidesse.

TULE ISE JÄRGI

Saad kaubale tulla järgi meie kirjastusse, aadressile Pärnu tänav 57, Paide linn. Oleme avatud E-R 8-17:00
Kaup on valmis väljastamiseks 1-2 tunni jooksul.

Hind: 0 eurot.

POSTKONTORISSE

Saadame kauba postkontorisse või pakipunkti. Omniva postkontrorite asukohtasid näeb siit

Hind: 2,99 eurot (tasuta, alates 50€ ostust)

OMNIVA PAKIAUTOMAAT

Valides selle tarneviisi, saadame tellimuse valitud Omniva pakiautomaati. Kui pakk on jõudnud automaati, saadetakse kliendi mobiiltelefonile SMS ja e-mail, kus on vajalik uksekood paki kättesaamiseks.
Omniva postkontrorite asukohtasid näeb siit
Tasutud tellimus saadetakse Eesti Vabariigi piires välja 1-3 tööpäeva jooksul.
Hind: 2,99 eurot (tasuta, alates 50€ ostust)

SMARTPOST PAKIAUTOMAAT

Valides selle tarneviisi, saadame tellimuse valitud Itella Smartpost pakiautomaati. Kui pakk on jõudnud automaati, saadetakse kliendi mobiiltelefonile SMS ja e-mail, kus on vajalik uksekood paki kättesaamiseks.

Smartposti pakiautomaatide asukohtasid näed siit

Tasutud tellimus saadetakse Eesti Vabariigi piires välja 1-3 tööpäeva jooksul.
Hind: 2,99 eurot (tasuta, alates 50€ ostust)

SAATMINE VÄLISMAALE

Saadame kauba Soome, Lätti ja Leetu Omniva pakiautomaatidesse.

Selleks, et tellida Soome, Lätti või Leetu tuleb kassas esmalt valida riik ning seejärel tulevad nähtavale selle riigi pakiautomaatide võimalused.

Hind: 10 eurot.

VISA / MASTERCARD PANGAKAART

Pakume oma klientidele turvalist pangakaardiga tasumise võimalust. Verified by Visa ja MasterCard SecureCode kaitseb sinu kaarti topelt: esiteks kuvatakse sinu isiklik tervitussõnum ja teiseks pead ostu sooritamiseks sisestama oma salasõna. Tähelepanu! Pangakaardiga tasumiseks peab sinu pangakaart olema seotud turvalise internetiostude programmiga, mille puhul kasutatakse rahvusvahelist internetiostude turbesüsteemi „Verified by VISA” ja „MasterCard SecureCode”. Pangakaardi seotust programmiga saad kontrollida oma internetipangas. Meie ametlik makselahenduse pakkuja on ESTO AS.

PANGALINK

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. Pakume pangalingi kaudu maksmist Swedbank, SEB, Luminor, LHV ning Coop panga klientidele. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse sind peale tellimuse vormistamist sinu poolt valitud internetipanka. Sulle kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnita makse ning vajuta seejärel nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

ESTO 3 on uue generatsiooni makseviis, mis võimaldab tasuda mugavalt ning kiirelt – kolmes võrdses osas, ilma lisatasudeta!

Vali e-poe kassas oma ostude eest tasumiseks ülimalt populaarne ESTO 3-osaline makseviis!

ESTO 3 aitab jagada ostusumma 3-ks võrdseks osaks.

Ühtegi lisatasu ei lisandu

  • Lihtsalt kolm võrdses osas makset, kolme kuu jooksul
  • Esimene makse on alles järgmisel kuul.

Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO?

ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: esto.eu/ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.

 

Vali oma ostude eest tasumiseks ESTO maksa hiljem. Kinnita ost vaid paari klikiga, saa tellimus kätte ning maksa tagasi ilma tihegi lisakuluta 30 päeva jooksul!

Ole nutikas ja vali ostude eest tasumiseks ESTO maksa hiljem!

Maksa hiljem on nutikate inimeste makseviis – saa kaup kohe kätte ning maksa tagasi paindliku
tagasimaksegraafiku alusel.

Soeta paari klikiga just seda, mida vajad – puudub intress, lisatasu ja sissemakse!

Maksa hiljem makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.
MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016.
Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee
Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Minu ostukorv
Sulge hiljuti vaadatud
Kategooriad