Aiakalender 2024

2,30 

Asjalik abimees igale aiapidajale või potipõllumehele. Kalendrist leiad: vilja,- lehe-, õie- ja juurepäevad, istutustöödeks parimad päevad, aiatöödeks mittesobivad päevad koos selgitustega. (NB! Need päevad on Thuni põhimõtteid järgides välja arvestatud Tartu observatooriumist tellitud andmete põhjal.)
Kuu kõvad ja pehmed ajad koos selgitustega. Igakuine aiatööde meelespea.

Aiakalendri vahelt leiad väikese aiandusajakirja, kus on sel korral teemad: Millised näevad välja puispojengid ja kuidas neid kasvatada * Nippe, kuidas lihtsate vahenditega võidelda kevadise öökülma vastu * Millest ja kuidas teha taimevirtsa või -tõmmist ning kuidas neid kasutada * Vesirottide peletamine * Nipinurk jpm.

+
 •  Tarneinfo

  Ristsõnade kojukanne

  Meie ajakirjade kojukannet teostab Omniva.
  Ristsõna kojukande hind on lõpphind koos tarnega kliendi ära märgitud aadressile.
  Kui teile pole ajakiri kohale jõudnud või on muu probleem, siis saab abi:
  Omniva telefonil 661 6616
  Kuma telefonil +372 38 38 800
  E-maili teel kuma@kuma.ee
  NB! Saamata jäänud ajakirjast peab teatama vähemalt kolme nädala jooksul ilmumiskuupäevast. Hilisemate pretensioonidega Omniva kahjuks ei tegele.
  Tellimuse peatamiseks või aadressi ümbersuunamiseks palume kirjutada sellest meile kuma@kuma.ee

  Ristsõnade püsitellimusi (kojukannet) ei ole võimalik teha välisriikidesse, kuid üksiknumbreid on võimalik tellida Soome, Läti ja Leedu pakiautomaatidesse.

  Ristsõnade üksiknumbrid ja muud kirjastuse tooted

  Ristsõnade üksiknumbrid ja muud kirjastuse tooted tarnime tavapäraselt 1-3 tööpäeva jooksul.
  Kauba saatmiskulud arvutatakse ostukorvis ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Saatmiskulud kannab ostja.

  Küsimuste või murede korral, võtke meiega ühendust
  E-mail: kuma@kuma.ee
  Telefon: +372 38 38 800

 •  Küsi küsimus

  Aiakalender 2024

  2,30 

  Küsi küsimus


    Jaga

  Kuma aiakalender on suurepärane tööriist igale aiandushuvilisele! See kauni kujundusega ja informatiivne kalender sobib kõigi aiatööde planeerimiseks aastaringselt.

  Aiakalendril on 12-kuuline paigutus, kus iga kuu tuuakse esile vastava perioodi peamised aiatööd. Samuti leiad iga kuupäeva pealt tingmärgid, mis annavad teada, kas tegemist on juure-, vilja-, lehe- või õiepäevaga. Punase ristiga on ära märgitud aiatöödeks mittesobivad päevad. I-täht rohelises ringis märgib aga istutamiseks eriti sobivat aega.

  Kvaliteetne paber tagab, et teie kalender peab vastu aastaringselt ning suur formaat (24 x 34 cm) annab ka ruumi märkmete jaoks.

  Jälgi Kuma aiakalendrist ka seda, millal on Kuu kõvad ja pehmed ajad (loe kuidas sirvid enda kasuks pöörata).

  Lillede ja köögiviljade külviajad leiad aiakalendri tagakaanelt.

  Olenemata sellest, kas oled kogenud aednik või alles alustad oma aiaga, on meie aianduskalender sulle vajalik kaaslane. Kõik tingmärgid ja nende tähendused on kalendris lahti seletatud. Astronoomilised andmed on tellitud Tartu Observatooriumist ja nende põhjal on istutuspäevad jms välja arvutatud, arvestades Thunide süsteemi.

  Lisaks leiad aiakalendri vahelt 4- leheküljelise aiandusajakirja.

  Suurus

  240x340mm

  Ribakood

  4741183100397

  Kategooria: 
  Minu ostukorv
  Sulge hiljuti vaadatud
  Kategooriad