Aiakalender 2024

2,30 

Asjalik abimees igale aiapidajale või potipõllumehele. Kalendris: vilja,- lehe-, õie- ja juurepäevad, istutustöödeks parimad päevad, aiatöödeks mittesobivad päevad koos selgitustega. (NB! Need päevad on Thuni põhimõtteid järgides välja arvestatud Tartu observatooriumist tellitud andmete põhjal.)
Kuu kõvad ja pehmed ajad koos selgitustega. Igakuine aiatööde meelespea. Vahelehe artiklid: Millised näevad välja puispojengid ja kuidas neid kasvatada * Nippe, kuidas lihtsate vahenditega võidelda kevadise öökülma vastu * Millest ja kuidas teha taimevirtsa või -tõmmist ning kuidas neid kasutada * Vesirottide peletamine * Nipinurk jpm.

+
 •  Tarneinfo

  Ristsõnade kojukanne

  Meie ajakirjade kojukannet teostab Omniva.
  Ristsõna kojukande hind on lõpphind koos tarnega kliendi ära märgitud aadressile.
  Kui teile pole ajakiri kohale jõudnud või on muu probleem, siis saab abi:
  Omniva telefonil 661 6616
  Kuma telefonil +372 38 38 800
  E-maili teel kuma@kuma.ee
  NB! Saamata jäänud ajakirjast peab teatama vähemalt kolme nädala jooksul ilmumiskuupäevast. Hilisemate pretensioonidega Omniva kahjuks ei tegele.
  Tellimuse peatamiseks või aadressi ümbersuunamiseks palume kirjutada sellest meile kuma@kuma.ee

  Ristsõnade püsitellimusi (kojukannet) ei ole võimalik teha välisriikidesse, kuid üksiknumbreid on võimalik tellida Soome, Läti ja Leedu pakiautomaatidesse.

  Ristsõnade üksiknumbrid ja muud kirjastuse tooted

  Ristsõnade üksiknumbrid ja muud kirjastuse tooted tarnime tavapäraselt 1-3 tööpäeva jooksul.
  Kauba saatmiskulud arvutatakse ostukorvis ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Saatmiskulud kannab ostja.

  Küsimuste või murede korral, võtke meiega ühendust
  E-mail: kuma@kuma.ee
  Telefon: +372 38 38 800

 •  Küsi küsimus

  Aiakalender 2024

  2,30 

  Küsi küsimus


    Jaga

  Aiakalender on suurepärane tööriist igale aiandushuvilisele! See kauni kujundusega kalender sobib imeliselt kõigi oma aiatööde ja sündmuste planeerimiseks ja jälgimiseks aastaringselt.

  Aiakalendril on 12-kuuline paigutus, kus iga kuu tuuakse esile selle hooaja peamised aiatööd ja näpunäited. Iga kuu sisaldab kauneid botaanilisi illustratsioone, mis inspireerivad  ja pakuvad aianduslikku loovust. Kui seinal on meie aiakalender, ei jäta te enam kunagi kasutamata istutusakent, pügamiskuupäeva ega saagikoristusvõimalust.

  Lisaks praktilisusele on aiakalender ka vastupidav ja hõlpsasti kasutatav. Kvaliteetne paber tagab, et teie kalender peab vastu aastaringselt ning suur formaat (240x340mm) annab palju ruumi märkmete ja meeldetuletuste jaoks. Aiakalendrit on mugav hoida laual, riputada seinale või hoida kasvõi aia tööriistakuuris, muutes selle kasulikuks ja mugavaks töövahendiks teie aiatööde tarbeks.

  Taimedele on esmatähtis niiksus, valgus ja toitained. Järgi kalendris märgitud õie-, lehe-, vilja- ja juurepäevasid. Vaata, millised on head päevad istutamiseks või külviks. See on läbikatsetatud süsteem, mida on kasutatud maaviljeluses palju aastaid ning tänu millele võib saagikus ja aia lopsakus muutuda kadestamisväärselt viljakaks. Jälgi millal on Kuu kõvad ja pehmed ajad (loe kuidas sirvid enda kasuks pöörata), jälgi aiakalendrist igakuist põhjalikku aiatööde meelespead ja palju muud.

  Olenemata sellest, kas olete kogenud aednik või alles alustate oma aiaga, on meie aianduskalender teie aiatöödel ideaalne kaaslane. Telli juba täna ja alusta oma parima aia planeerimist!

  Lisaks leiad aiakalendri vahelt 4- leheküljelise aiandusajakirja.

  Suurus

  240x340mm

  Ribakood

  4741183100397

  Kategooria:
  Sulge Minu ostukorv
  Sulge hiljuti vaadatud
  Sulge
  Sulge
  Kategooriad