Nimepäevade kalender 2024

1,60 

Selles lihtkalendris on kõige rohkem infot – päikesetõusud- ja loojangud iga päeva peal, riigipühad ja -tähtpäevad, lipupäevad, nimepäevad, kuufaasid, kaduneljapäevad, aastaaegade algused jpm.

+
 •  Tarneinfo

  Ristsõnade kojukanne

  Meie ajakirjade kojukannet teostab Omniva.
  Ristsõna kojukande hind on lõpphind koos tarnega kliendi ära märgitud aadressile.
  Kui teile pole ajakiri kohale jõudnud või on muu probleem, siis saab abi:
  Omniva telefonil 661 6616
  Kuma telefonil +372 38 38 800
  E-maili teel kuma@kuma.ee
  NB! Saamata jäänud ajakirjast peab teatama vähemalt kolme nädala jooksul ilmumiskuupäevast. Hilisemate pretensioonidega Omniva kahjuks ei tegele.
  Tellimuse peatamiseks või aadressi ümbersuunamiseks palume kirjutada sellest meile kuma@kuma.ee

  Ristsõnade püsitellimusi (kojukannet) ei ole võimalik teha välisriikidesse, kuid üksiknumbreid on võimalik tellida Soome, Läti ja Leedu pakiautomaatidesse.

  Ristsõnade üksiknumbrid ja muud kirjastuse tooted

  Ristsõnade üksiknumbrid ja muud kirjastuse tooted tarnime tavapäraselt 1-3 tööpäeva jooksul.
  Kauba saatmiskulud arvutatakse ostukorvis ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Saatmiskulud kannab ostja.

  Küsimuste või murede korral, võtke meiega ühendust
  E-mail: kuma@kuma.ee
  Telefon: +372 38 38 800

 •  Küsi küsimus

  Nimepäevade kalender 2024

  1,60 

  Küsi küsimus


    Jaga

  Meie nimepäevakalender – ideaalne kingitus kõigile, kes soovivad tähistada erilisi sündmusi ainulaadsel ja isikupärasel viisil!

  Meie kalendris on põhjalik nimepäevade loend, mis pakub erilise võimaluse meeles pidada oma elus olulisi inimesi. Iga päev on esile toodud selle konkreetse ajaperioodi nimepäevad, mis muudab eelseisvate pidustuste jälgimise lihtsaks.

  Kalender on trükitud kvaliteetsele paberile ja sellel on iga kuu kaunid ja erksad kujundused. Lisaks sisaldab see ka piisavalt ruumi märkmete ja meeldetuletuste jaoks, nii et saate hõlpsasti ka oma toimetused kalendrisse märkida.

  Planeeri nimepäevapidustusi! Vahva oleks olla see sõber, kes kunagi kellegi nimepäeva ei unusta või lausa üllatab selle teadmisega!

  Ükskõik, kas otsite läbimõeldud kingitust või soovite lihtsalt enda jaoks nimepäevade ülevaadet, meie nimepäevakalender on ideaalne lahendus. Telli oma kalender juba täna ja hakake tähistama neid erilisi inimesi oma elus!

  Suurus

  240x340mm

  Lehekülgi

  16 lehekülge

  Ribakood

  4741183100397

  SKU: Nimepaevadekalender Kategooria:
  Sulge Minu ostukorv
  Sulge hiljuti vaadatud
  Sulge
  Sulge
  Kategooriad